Przejdź do treści

Szukaj

Logowanie

Wydruk, pdf

Przydatne strony internetowe

www.50pluspomorze.pl

Raporty z badań sytuacji osób 50 plus, oceny ich kompetencji, w woj. pomorskim.

www.dojrzaloscwsieci.pl

Serwis poświęcony Koalicji „Dojrzałość w sieci” zajmującej się problematyką wykorzystywania technologii cyfrowych wśród osób w wieku 50+.

www.ceidg.gov.pl

Możliwość pobrania druku rejestracyjnego CEIDG-1. Zbiór informacji o rejestracji działalności gospodarczej i dostęp do instrukcji wypełniania druku CEIDG-1.

www.epuap.pl

Możliwość stworzenia „profilu zaufanego”, który po potwierdzeniu, najczęściej, w urzędzie skarbowym, funkcjonuje przez rok czasu jak podpis elektroniczny. Usługa jest bezpłatna.

www.zus.pl

Strona ZUS, na której znaleźć można druki niezbędne do wypełnienia przy zakładaniu działalności gospodarczej (ZUS ZUA) oraz zbiór aktualnych informacji na temat obowiązujących przepisów ZUS.

www.mf.gov.pl

Strona Ministerstwa Finansów. Dostępne wszystkie druki podatkowe, także druk do rejestracji jako podatnika VAT, druk VAT-R (opłata rejestracyjna 170,- zł).

www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl  

Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Całościowy i kompletny zbiór informacji dotyczących zakładania działalności gospodarczej z bezpośrednim dojściem do linków, przekierowujących na przydatne przy rejestracji działalności gospodarczej strony.

www.wup.gdansk.pl

Wojewódzki Urząd Pracy, to kluczowa instytucja realizująca politykę rynku pracy w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego. Strona zawiera informacje dotyczące ofert pracy, punktów konsultacyjnych, pracy za granicą, funduszy europejskich, dane dotyczące rynku pracy, wartościowe badania i publikacje.

www.mpips.gov.pl

Oficjalna strona Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

www.zysk50plus.pl

Zbiór informacji z zakresu zarządzania wiekiem, służących dłuższej i pełniejszej aktywności zawodowej osób powyżej 50 roku życia.

www.inwestycjawkadry.info.pl

Jedna z najpopularniejszych wyszukiwarek szkoleń, kursów oraz studiów. Zawiera zarówno propozycje płatne, jak i bezpłatne.

http://cieslik.edu.pl

Portal edukacyjno-doradczy zawierajacy wiele przydatnych opracowań związanych z zakłądaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej.

http://new.koweziu.edu.pl

Strona zawierająca liczne opracowania oraz infromacje dotyczące edukacji, rynku pracy, kariery, które wzbogacają warsztat pracy doradcy zawodowego.

Przeczytaj treść ponownie